• Na dzień: 26/02/2018
  • Szansa trafienia:N/A (0)
    oceniona przez użytkowników
lp czas spotkanie + NAPIWEK (0) kurs typ wynik
1. 27/02 16:30 Botev Plovdiv - Ludogorets Razgrad (komentarze 0) [Powyzej/Ponizej]1.85 Ponizej 2,5 zwrot
2. 26/02 19:00 Sonderjyske - Silkeborg IF (komentarze 0) [Powyzej/Ponizej]1.80 Powyzej 2,5 0-1
3. 27/02 17:30 Jokerit Helsinki - SKA Petersburg (komentarze 0) [Zwyciezca meczu]1.63 1 4-2
stawka kurs zakł. wygrana wygrana profit wynik
10/10 5.43 54.30 0.00 -10.00 przegrany
(opis)
Zgłoś ten opis jako niepoprawny

Opis do kuponu typera darek8411 | dodany: 26/02/2018 15:41
3 DOBRA ANALIZA

Będziemy wdzięczni za Twoją ocenę tej analizy.
Pozytywne oceny przekładają się na profity dla typerów, co motywuje ich do kolejnych analiz.

Treść opisu:
3 spotkania, 2 dziś i hokej na jutro.

Ci do pierwszego meczu Botev - Ludo
Sytuacja wyglada tak, ze mecz moze sie nie odbyc dzis z uwagi na niespotykany co roku w zimie padajacy snieg w calej Bulgari, niby gospodarze walcza, zeby przygotowac boisko ale moze byc ciezko. Ciagle pada i w dodatku minusowe temperaturty. Jesli juz mecz mialby sie odbyc to zdecydoaanie ponizej 3 bramek.

Sonder - Silke

Sonder bez 3 podstawowych obroncow (Marca Pedersea, Jeppe'a Simonsena i Simona Poulsena. Niki Zimling (pomocnik) nowy nabytek, rowniez nie zagra.

W Silke kilka powrotów do składu:
Obronca Dennis Flinta oraz napadzior Alex wracaja po dosc dlugiej przerwie. Najlepszy strzelec Davit Skhirtladze rowniez wraca do skladu. Nie zagra pierwszy bramkarz Peter Friis Jensen.

Zdecydowanie pow. 2.5 bramki

Mecz jutrzejszy Jokerit - SKA

Kursy na pewno spadna na to spotkanie. Powod jakim sie kieruje to oczywiscie Igrzyska na ktorych SKA ma swoich ......kilkunastu zawodnikow ;) Jak wiadomo rosjanie zdobyli zloto na olimpiadzie i znajac ich nature pewnie przypier****olą ostro w rure :)

A tak na powaznie...po triumfie na igrzyskach nikt raczej nie bedzie jakos nadzwyczaj zmotywowany na to spotkanie bo maja co swietowac. Trener SKA - Oleg Znarok jest rowniez trenerem reprezentacji Rosji. Ilja Kovalchuk MVP turnieju W Pyongczang.